Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

W cyklu „Kartka z kalendarza” relacjonujemy dla Was najciekawsze wydarzenia z ZOO SAFARI BORYSEW na przestrzeni wszystkich lat jego istnienia. Zobaczcie, czym żyło ZOO w poszczególnych latach i jak się zmieniało – aż do dziś.

Maluchy widoczne na zdjęciu wyglądają identycznie, jak lwiątka urodzone w Borysewie dwa miesiące temu, ale nie dajcie się zwieść! Te fotografie pochodzą bowiem z 15 listopada 2014 roku i przedstawiają ważenie Laari i Leo. Wyobraźcie sobie, że te – dorosłe dziś – lwy miały wówczas niewiele ponad 3 kg!

Tworzenie i utrzymanie ZOO SAFARI BORYSEW to ogromna i bardzo wymagająca praca, ale jednocześnie dająca mnóstwo satysfakcji. Są takie chwile, w których czujemy się szczególnie dumni – należą do nich między innymi wyróżnienia, przyznawane przez władze – zarówno państwowe, jak i lokalne. 21 października 2014 roku odwiedził nas marszałek województwa łódzkiego, pan Witold Stępień. Okazją do spotkania było przyznanie ZOO SAFARI BORYSEW certyfikatu, który upoważnia do posługiwania się znakiem „PROMUJĘ ŁÓDZKIE”.

Na kolejnej Kartce z kalendarza pokazał się nam... udział ZOO SAFARI BORYSEW w evencie Centrum Handlowego Ptak Outlet :)

11 i 12 października 2014 roku, a więc dwa lata temu, delegacja z ZOO SAFARI BORYSEW gościła na urodzinowej imprezie CH Ptak Outlet. Nasze stoisko jak zwykle cieszyło się ogromną popularnością.