Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Ostatnio cały czas pokazujemy Wam lwiątka i tygrysiątkach, a przecież mamy jeszcze jedno kocie rodzeństwo. Zobaczcie jak urosły trojaczki pumy amerykańskiej, które skończyły już 4 miesiące. Jeśli chcecie zobaczyć je na żywo - przypominamy, że Ogród Zoologiczny cały czas jest otwarty dla zwiedzających w godzinach 10.00 - 18.00. Zapraszamy serdecznie.

W sobotę pokazaliśmy Wam aktualne zdjęcia lwiątek, dziś zaglądamy do tygrysiątek! W tych maluchach zakochała się cała Polska, ale one same chyba nie do końca zdają sobie z tego sprawę ;) Mimo to przed aparatem wypadają bardzo profesjonalnie i są niezwykle fotogeniczne! Zobaczcie sami :)

Specjalnie dla Was odwiedziliśmy je (z aparatem fotograficznym) w ich boksach. Dziś przedstawiamy pierwszą część tej galerii: białe lwiątka. Zobaczcie, czy bardzo zmieniły się od czasu, gdy pokazaliśmy je po raz pierwszy na naszym fanpage'u?

>>> Przypominamy, że w sezonie jesiennym ZOO jest czynne codziennie od 10:00 do 18:00. <<<