Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Za oknem zima, dlatego postanowiliśmy pokazać Wam mieszkańców Zoo Safari w zimowej scenerii. Jako pierwsze - wilki polarne i ich zimowa sesja zdjęciowa ! 

Od dawien dawna ludzie wierzyli, że w noc wigilijną zwierzęta w obejściach odzywały się ludzkim głosem. Ciekawi jesteśmy, co powiedziały Wam psy, koty, papugi i inni czworonożni albo skrzydlaci domownicy? My usłyszeliśmy od zwierzaków w ZOO SAFARI BORYSEW, że czekają już na wiosnę i spotkanie z Wami :)

Chcemy trochę rozgrzać Was przed najchłodniejszą porą roku, dlatego na pożegnanie jesieni i powitanie zimy przygotowaliśmy dla Was tę galerię. Nasze zwierzaki sprawią, że od razu zrobi się Wam cieplej :D Oto mieszkańcy ZOO SAFARI BORYSEW, którzy z pewnością zwyciężyliby w konkursie na najlepszy zimowy strój!