pozyczki online

 

Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

W ZOO SAFARI BORYSEW rozgrywa się wiele pięknych historii miłosnych, które nadawałyby się na hollywoodzki ekran! Poznajcie pary, które mogłyby zostać bohaterami takich filmów :)

Przekonajcie się sami :D Specjalnie dla Was podglądaliśmy z aparatem fotograficznym wyjątkowe wydarzenie: spacer białych lwiątek i białych tygrysków po śniegu! Dla naszych maluchów było to niesamowite przeżycie. Tym bardziej, że w zimowych zabawach towarzyszyły im mamy, które sprawiały, że kocięta czuły się bezpiecznie.

Być może to już ostatnia szansa na śnieg tej zimy, dlatego prezentujemy Wam jeszcze galerię naszego Ogrodu Zoologicznego pod białą pierzynką :) Mamy nadzieję, że już wkrótce zniknie ona na dobre, a spod ziemi pokażą się pierwsze zielone łodyżki i nieśmiało rozwijające się pąki kwiatów. Dobra wiadomość jest taka, że z każdym dniem jesteśmy bliżej wiosny i otwarcia ZOO SAFARI BORYSEW na kolejny sezon!