https://www.youtube.com/watch?v=9EE3bcFZmtw


UWAGA !!!

ZOO SAFARI BORYSEW CZYNNE JEST W KAŻDY
DZIEŃ TYGODNIA W NIEDZIELĘ I ŚWIĘTA
(BOŻE CIAŁO) W GODZINACH: 9.00 - 19.00

Film

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Otrzymali od nas pyszne pączki, przygotowane według specjalnej receptury. Ale nie martwcie się! To nie były wyroby cukiernicze, ale zdrowe połączenie płatków owsianych, jagód goi, rodzynek i wielu innych pysznych i wartościowych składników. Takiej uczty można im tylko pozazdrościć :D

Nagraliśmy ten film specjalnie dla Was. Na wybiegu lwów tu i ówdzie widać jeszcze resztki śniegu. Lwiątka brykają wesoło pod czujnym okiem lwicy, która od czasu do czasu lekko przywołuje je do porządku :) Te maluchy jeszcze nie wiedzą, że u wszystkich dzikich kotów zabawy z dzieciństwa mają głębszy sens: maluchy uczą się precyzji i zdolności polowania: https://www.facebook.com/ZooSafariBorysew/videos/1461329990578883/

W ZOO SAFARI BORYSEW rozgrywa się wiele pięknych historii miłosnych, które nadawałyby się na hollywoodzki ekran! Poznajcie pary, które mogłyby zostać bohaterami takich filmów :)

Przekonajcie się sami :D Specjalnie dla Was podglądaliśmy z aparatem fotograficznym wyjątkowe wydarzenie: spacer białych lwiątek i białych tygrysków po śniegu! Dla naszych maluchów było to niesamowite przeżycie. Tym bardziej, że w zimowych zabawach towarzyszyły im mamy, które sprawiały, że kocięta czuły się bezpiecznie.

Być może to już ostatnia szansa na śnieg tej zimy, dlatego prezentujemy Wam jeszcze galerię naszego Ogrodu Zoologicznego pod białą pierzynką :) Mamy nadzieję, że już wkrótce zniknie ona na dobre, a spod ziemi pokażą się pierwsze zielone łodyżki i nieśmiało rozwijające się pąki kwiatów. Dobra wiadomość jest taka, że z każdym dniem jesteśmy bliżej wiosny i otwarcia ZOO SAFARI BORYSEW na kolejny sezon!