Ogród Zoologiczny Zoo Safari Łódź

Mapa ZOO

 

 

Polecamy

 

Z aparatem fotograficznym w ZOO SAFARI BORYSEW można poczuć się, jak na prawdziwym safari. Tu nieustannie coś się dzieje! Dzięki profesjonalnym reportażom możecie wczuć się w atmosferę, która panuje w naszym Ogrodzie Zoologicznym. Pokazujemy Wam, jak wygląda codzienne życie wśród zwierząt.

Zwierzęta w ZOOCzy wiecie, że właśnie dziś przypada Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej? O tym, jak piękny i zróżnicowany jest świat przyrody, przekonacie się najlepiej, jeśli odwiedzicie nasz Ogród Zoologiczny. Znajdziecie tu rzadkie gatunki zwierząt, których praktycznie nie można już spotkać w naturze. Najbardziej niezwykłe są oczywiście białe lwy i białe tygrysy bengalskie, ale sami przekonacie się, że każdy mieszkaniec ZOO jest na swój sposób wyjątkowy :)

Białe lwyPosągowo piękne Azira i Sahim wylegują się leniwie w wiosennym słońcu, podczas gdy ich młode pociechy bawią się i dokazują. Takie wzruszające rodzinne obrazki możecie zobaczyć, gdy odwiedzicie ZOO SAFARI BORYSEW. Nam udało się uwiecznić je na zdjęciach, które widzicie poniżej. A może Wy zrobicie jeszcze ciekawsze ujęcia?

Mini ZOOSpotkacie tu m.in.  króliki, kózki miniaturki, owieczki kameruńskie, alpaki, świnki wietnamskie i osiołki. Przyjdźcie, aby je pogłaskać, nakarmić, a przede wszystkim odpocząć i zrelaksować się wśród nich. Łagodne, sympatyczne zwierzęta wpływają znakomicie na nastrój i samopoczucie człowieka. Przekonajcie się! Wstęp do Mini ZOO jest bezpłatny!

Atrakcje ZOO SafariMożecie tu doskonale bawić się przez cały dzień. Oferujemy przede wszystkim , zwiedzanie naszego ogrodu pieszo dla aktywnych, i kolejką dla mniej aktywnych. Na pewno nie będziecie u nas głodni. Na terenie są trzy obiekty gastronomiczne, oferujące pyszne dania z grilla, obiadowe oraz wspaniałe desery i przekąski. Jak Wasze brzuszki będą już pełne, to możecie wypocząć na leżakach, bądź wygodnych huśtawkach. Potem znów można ruszyć na podbój SAFARI, które oferuje długą listę pokazowych karmień zwierząt, gry plenerowe itp. atrakcje. SERDECZNIE ZAPRASZAMY !!!!

Majówka w ZOO

W dniach od 30-go kwietnia do 3-go moja padł następny rekord !! Odwiedziło nas blisko 20 tysięcy osób , mimo iż nie zapowiadano dobrej pogody. Tak wysoka frekwencja mile nas zaskoczyła. Wszystkim Państwu , którzy nas odwiedzili serdecznie dziękujemy To dzięki Wam możemy tak dynamicznie się rozwijać . Jeszcze raz dziękujemy i zapraszamy ponownie !!!